Aktualna cena drugiej co do wielkości kryptowaluty wynosi około 1 785,65 USD. Wczorajsza sesja na jej wykresie została...
Kurs Bitcoina oscyluje w pobliżu 56 000 USD za monetę. Cena tej kryptowaluty spadła o blisko 10% od najnowszego ATH
Edward Fairchild 3 miesiące temu zainwestował w NFT, kupując cyfrowe dzieło autorstwa Beeple. Inwestor o tokenach kolekcjonerskich nie wiedział zbyt wiele, miał jednak nadzieję na podwojenie zysku w ciągu najbliższego roku. Wyniki przerosły jednak jego najśmielsze oczekiwania, bo cena jego własności wzrosła w ciągu 3 miesięcy o 30 000%!
Anchor (ANCT) czyli stablecoin oferujący użytkownikom długoterminową stabilność cenową i przede wszystkim ochronę przed potencjalną inflacją rusza z projektem konta oszczędnościowego.
Sprawdź, jaka klasa aktywów przyniosła inwestorom największe roczne zyski w ciągu ostatniej dekady!
Kurs SUSHI – tokena Sushiswap w ciągu 24 godzin spadł o 4%, jednak według analityków warto go w tym tygodniu obserwować. Tymczasem cieszy się on coraz większą popularnością. SUSHI wchodzi bowiem na Coinbase.
Kurs ETH handluje w pobliżu 1 800 USD za monetę. Zdaniem analityków kryptowalutowych cena może dotrzeć...
Zgodnie z najnowszym raportem Miami Herald, giełda kryptowalutowa FTX jest w trakcie rozmów z hrabstwem Miami-Dade w zakresie przejęcia sponsorowania areny koszykarskiej, gdzie swoje mecze ma drużyna Miami Heat.
Aktualna cena najpopularniejszej kryptowaluty to około 60 890 USD za monetę. W ciągu tygodnia kurs BTC...
Aktualna cena Bitcoina to około 59 850 USD. W ciągu ostatnich godzin kryptowaluta ta przebiła swój rekord...
Przed kryptowalutami stoi kolejna szansa, jeśli chodzi o płatności. Drzwi otwarła na nie amerykańska sieć hoteli – Kessler Collection, która zamierza zacząć akceptować nie tylko Bitcoina, ale także altcoiny, takie jak Dogecoin czy Ether.
Po tym, gdy firma Hello Pal International Inc. ogłosiła, iż zamierza nabyć 15% udziałów w...
Według CCID, najlepszymi projektami blockchainowymi na świecie są obecnie EOS, Ethereum i TRON. Tymczasem Bitcoin wypadł z pierwszej dziesiątki rankingu.
Bitcoin przekroczył wczoraj 58 000 USD i znalazł się mniej niż 1% od rekordu wszechczasów. Obecnie kosztuje około 56 910 USD za monetę. Co mówią analitycy?