Litecoin wczorajszy dzień zamknął z ceną 149.93 USD. W momencie publikacji artykułu, cena LTC wynosi „zaledwie” 133 USD. Czy posiadacze tej kryptowaluty zdecydują się sprzedać posiadane tokeny, czy jednak zaczekają na lepsze czasy?
Podczas gdy gospodarki znajdują się w rozsypce, rządy z całego świata drukują pieniądze...
Kilka tygodni po pozwie SEC przeciw Ripple, jeden ze współzałożycieli firmy wznowił sprzedaż swoich tokenów. Tymczasem kurs XRP spadł do 0,28 USD. Analitycy uważają, że to nie koniec przeceny.
Kursy większości czołowych kryptowalut doznały osłabienia. Na ich tle wyróżnił się Polkadot (DOT)...
Bitcoin spadł o 9% w ciągu ostatnich 24 godzin, a w skali tygodnia już o 17%. Zdaniem Scotta Minerda z Guggenheim to nie koniec przeceny. Spodziewa się on, że kurs BTC spadnie do 20 000 USD.
Już niebawem na polskiej scenie kryptowalutowej pojawi się ciekawy projekt. W nowoczesnej zbiórce społecznościowej...
Cena najstarszej kryptowaluty doznała mocnego osłabienia. Kurs spadł poniżej 34 000 USD za monetę...
2020 rok nie należał do najlżejszych. Musieliśmy zmierzyć się w tym czasie z pandemią korona wirusa, przez co świat praktycznie się zatrzymał. Jednak był to niezwykle ciekawy moment w historii kryptowalut. To właśnie w 2020 roku cena Bitcoina poszybowała w górę, ustanawiając jego nowe ATH, co zdawałoby się, utorowało również drogę dla altcoinów takich Ethereum, czy Polkadot. 2020 rok był również dużo przyjaźniejszy dla użytkowników pod względem bezpieczeństwa, ponieważ w porównaniu z 2019 rokiem, ilość kryptowalutowych przestępstw znacząco spadła. Czyżby użytkownicy cyfrowych aktywów mogli spać spokojnie?
Przestępstwa kryptowalutowe tak jak przestępstwa w świecie rzeczywistym nie są tolerowane. Przekonał się o tym bułgarski właściciel giełdy RG Coins.
Zdaniem stratega Fundstrat, Ethereum może wzrosnąć nawet ośmiokrotnie do 10 500 USD w perspektywie długoterminowej. Tymczasem kurs ETH spadł o niemal 10% w ciągu ostatniej doby. Obecnie wynosi około 1 308 USD.
W mieście, gdzie panują długie i srogie zimy, a temperatura spada do ekstremalnie niskich poziomów, uruchomiono...
Bitcoin i akcje amerykańskich spółek technologicznych, w tym Tesli, to obecnie największe bańki spekulacyjne na rynku – twierdzą profesjonalni inwestorzy przepytani przez Deutsche Bank. Tymczasem kurs BTC spadł od wczoraj o niemal 8%. Obecnie Bitcoin kosztuje około 34 222 USD.
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) nałożył na Damiana Żukiewicza sankcję finansową...
Wiele sygnałów wskazuje na to, że kurs Ethera – drugiej, co do wielkości kryptowaluty znajduje się u progu...
Stefan Thomas – były dyrektor technologiczny Ripple Labs jest szczęśliwym posiadaczem Bitcoinów wartych obecnie niemałą sumę, bo aż 240 milionów USD. Niestety może mieć mały problem z dostaniem się do swojej fortuny. Zapomniał bowiem hasła do dysku, na którym zapisał kod do swojego kryptowalutowego portfela.
Według sondażu Międzynarodowego Funduszu Walutowego, zdecydowana większość osób uważa, że kryptowaluty są prawdziwymi pieniędzmi. Co myślą o CBDC?
Użytkownicy tokenów przynależnych do zdecentralizowanej giełdy 1inch mogą odebrać bonus w postaci SFP...
LTC jest na dobrej drodze, aby osiągnąć najwyższą styczniową wartość. Najwyższa wartość Litecoina w 2021 roku wynosiła 185.78 USD.
Ethereum zyskał aż 17% w ciągu ostatniej doby, osiągając najwyższy poziom w tym roku. Kurs ETH wynosi obecnie około 1 382 USD. Tymczasem analitycy i inwestują prognozują, czy i kiedy Ether osiągnie nowy rekord wszechczasów.
Kurs najstarszej kryptowalutyBitcoina (BTC) handluje w pobliżu 37 000 USD za monetę. Zdaniem analityków poziom...