Jak donoszą rosyjskie media, projekt ustawy określającej ramy regulacyjne dla kryptowalut został ukończony. Ustawa reguluje m.in. płatności w cyfrowym monetach i działalność giełd kryptograficznych. Przyjęcie ustawy zostało jednak opóźnione z powodu pandemii koronawirusa.
Kurs BTC wraca do formy. Cena Bitcoina osiągnęła poziom 7 000 USD, po czym nastąpiła korekta o 6 800 USD. Czy inwestorzy zaczęli uciekać w kryptowaluty?
To już pewne! Giełda kryptowalutowa Binance naprawdę kupiła CoinMarketCap. Nie zdradzono jednak, za jaką kwotę. Transakcja została sfinalizowana już 31 marca.
Wygląda na to, że traderzy bitcoinowych opcji sceptycznie podchodzą do kwestii wzrostów Bitcoina (BTC) po halvingu. Dane Skew wskazują bowiem na niewielką szansę na nowe ATH w tym roku. Tymczasem według nowej prognozy PlanB, kapitalizacja BTC może wzrosnąć do 1 biliona dolarów do 2024 roku.
Żartów na Prima Aprilis nie zabrakło w branży blockchain. Ta w tym roku wykazała się dość dużą oryginalnością. Oto najlepsze żarty z jakimi mogliśmy się spotkać !
Podczas gdy Bitcoin (BTC) testuje tygodniowe maksima, Ethereum (ETH) podąża za nim. Aktualna cena ETH wynosi 138 USD, czyli ponad 4% więcej niż w środę. Kluczowym poziomem do przebicia pozostaje 140 USD.
Tokeny NFT reprezentujące wirtualną ziemię w grze Sandbox zostały szybko rozchwytane w trzeciej rundzie przedsprzedaży. Gry oparte na blockchainie...
Podczas wczorajszej sesji Bitcoin (BTC) stale osuwał się w dół, spadając ostatecznie w okolice 6200 USD. Pod koniec sesji gwałtowny wzrost wywindował jednak cenę powyżej 6600 USD. Dzisiaj moneta testowała tygodniowe maksima powyżej 6700 USD, po czym delikatnie korygowała.
Bitcoin nie zawsze był cyfrowym złotem – twierdzi współtwórca Ethereum – Vitalik Buterin. Pierwotnie skupiał się on wokół transakcji typu peer-to-peer.
Samozwańczy Satoshi Nakamoto twierdzi, że twórca Bitcoina nigdy nie korzystał z Bitcointalk. To był mit! Wszyscy żyli w błędzie. – Podkreśla na swoim blogu.
Góra na Svalbardzie, norweskim archipelagu na Morzu Arktycznym – miejscu pokrytym lodowcami i zamieszkanym przez niedźwiedzie polarne – nie wydaje się być odpowiednim miejscem dla kryptowaluty. Ale to właśnie tutaj, w podziemnym schronie w opuszczonej kopalni, przez najbliższe 1000 lat ma być przechowywana baza kodu Bitcoina (BTC).
Dzięki aplikacji iVoting Polacy będą mogli oddać głos w Wyborach Prezydenckich 2020 na blockchainie! Sprawdź, w jaki sposób będzie to funkcjonować!
Podczas wczorajszej i dzisiejszej sesji Bitcoin (BTC) porusza się w wąskim zakresie poniżej 6500 USD. Obecnie kurs BTC wynosi 6360 USD. Choć na rynku kryptowalut przeważa dzisiaj czerwień, zmiany są niewielkie, a większe wzrosty notuje jedynie Chainlink.
Kurs ETH broni poziomu wsparcia wysokości 130 USD. Aktualna cena drugiej, co do wielkości kryptowaluty wynosi około 132 USD.
Bill Ackman zarobił na giełdowych spadkach 2,6 miliarda dolarów. Wielu inwestorów podąża tą samą drogą, wykorzystując panikę, jaka pojawiła się na rynkach!
Toilet Paper Token zdetronizuje samego Bitcoina! ta nowa kryptowaluty wiadomości">kryptowaluta robi furorę! Użytkownicy się o nią biją. W tej chwili zabrakło jej na stanie!
Chińczycy przestali kupować złoto. Rynek złota pod dużym znakiem zapytania. Ponad 50% spadek popytu może wpłynąć na wycenę złotego kruszca na światowych parkietach.
Binance przejmuje CoinMarketCap?! Giełda jest gotowa przeznaczyć na to 400 milionów dolarów. Czy to Prima Aprilisowy żart?
Bitcoin (BTC) nie spadnie już poniżej poziomu, który zanotował 13 marca, a więc 3700 USD – twierdzi Tone Vays. Zdaniem tradera, BTC osiągnął już swój najniższy poziom, a spadek poniżej tegorocznego dna nie jest już prawdopodobny.
Sprawdź najpopularniejsze opinie i prognozy na temat Bitcoina (BTC). Zobacz, co o najpopularniejszej kryptowalucie myślą znani inwestorzy i analitycy!
Od początku tygodnia Bitcoin (BTC) zyskał już ponad 10%, podchodząc w trakcie dzisiejszej sesji w okolice poziomu 6500 USD. Liderami wzrostów są jednak Bitcoin SV, Binance Coin i Crypto.com Coin.