Niemal jedna trzecia wszystkich firm z branży kryptowalut w Estonii straciła licencje. To efekt największego skandalu dotyczącego prania brudnych pieniędzy w Europie.
Jeden z największych banków na Wall Street, JPMorgan Chase, stwierdził w ostatniej analizie, że wyniki Bitcoina w 2020 r. pokazują, że BTC dojrzewa jako klasa aktywów. W dokumencie zauważono również korelację, jaką czołowa kryptowaluty wiadomości">kryptowaluta wykazuje z akcjami.
Bitcoin notowania: kurs Bitcoina spadł do poziomu blisko 9 000 USD. Tymczasem twórca Ethereum podważa słuszność modelu S2F...
PlanB wyjaśnił swoim obserwatorom, że poziom 100 000 USD za Bitcoina nie jest górną granicą dla tej kryptowaluty...
Sąd Najwyższy Rosji wykorzystał platformę opartą o blockchain Ethereum do głosowania podczas jednego z posiedzeń...
Specjalista ds. IT ukradł 30 tysięcy funtów w kryptowalucie swojemu klientowi. Grozi mu 20 miesięcy pozbawienia wolności...
Czy Indie ponownie zbanują kryptowaluty? Ministerstwo Finansów tego kraju dąży do ich delegalizacji...
Chińscy inwestorzy OTC znaleźli się w potrzasku. Organy ścigania Państwa Środka zamroziły środki tysiącom inwestorów!
Kurs Bitcoina spada o ponad 500 USD podczas wczorajszej sesji. Aktualna cena BTC to około 9 399 USD...
Cyberprzestępcy w ciagu dwóch dni zebrali od użytkowników blisko 150 tysięcy dolarów w Bitcoinach...
Pentagon podobno stworzył grę wojenną, w której sfrustrowani, pozbawieni perspektyw członkowie Generacji Z buntują się przeciw władzy, kradnąc fundusze "establishmentu" i "przekształcając" nieuczciwie zdobyte środki w BTC.
Shitcoin - jak go rozpoznać. Na co zwrócić uwagę, inwestując w kryptowaluty? Jakich projektów unikać?
Podczas gdy Bitcoin pozostaje na czterocyfrowym terytorium, nie potrafiąc pokonać okrągłego poziomu 10 000 USD, amerykańskie rynki akcji sukcesywnie pną się w górę, notując rekordowe wyniki pomimo recesji w kraju. Cena BTC wynosi obecnie 9 748 USD. Tymczasem indeks Nasdaq Composite po raz pierwszy w historii złamał barierę 10 000 punktów.
Coca-Cola z automatu za Bitcoiny? Takiej transakcji będą mogli dokonać konsumenci z Nowej Zelandii oraz Australii!
Simon Dedic uważa, że rynek byka w końcu powróci, windując cenę Bitcoina (BTC) w kierunku 150 000 USD, co przekłada się na wzrost o ponad 1400% – obecnie cena BTC wynosi 9730 USD. Zdaniem współzałożyciela Blockfyre, Ethereum (ETH) i inne, nieliczne altcoiny osiągną jeszcze bardziej imponujące zyski.
Gdybyśmy powiedzieli Wam, że za potężnymi drzwiami oraz ścianami ze zbrojonego betonu znajdują się serwery przechowujące klucze do fortuny w Bitcoinach, uwierzylibyście?
Bracia Winklevoss pomogą w adaptacji bestsellerowej książki "Bitcoin Billionaires", opowiadającej o ich zmaganiach z Facebookiem i Markiem Zuckerbergiem, jak i ich inwestycji w Bitcoina (BTC), która uczyniła z nich pierwszych krypto miliarderów na świecie.
CoinMarketCap znów jest na świeczniku dzięki nowemu systemowi rankingowemu, który według części społeczności faworyzuje Binance i karze największych rywali giełdy, spychając niektórych z nich na dół rankingu.