Północnokoreańska grupa hakerów znana pod nazwą Lazarus wykazywała w ostatnim czasie wzmożoną aktywność, jeżeli chodzi o próby kradzieży kryptowalut
Nouriel "Dr. Doom" Roubini i Peter Schiff po raz kolejny atakują najpopularniejszą kryptowalutę, po tym jak zanotowała drastyczny spadek o ponad 14% w zaledwie 20 minut. Bitcoin to "całkowite oszustwo" – przekonuje Roubini.
Anthony Pompliano (współzałożyciel Morgan Creek Digital) stwierdził ostatnio, że Bitcoin (BTC) stanie się inwestycją konsensusową na Wall Street.
Kurs BTC doznał ostrego spadku przed halvingiem. Aktualna cena Bitcoina to około 8 690 USD. Opłaty transakcyjne w sieci BTC doznały wzrostu...
Arabia Saudyjska potroiła swój podatek VAT w ramach środków oszczędnościowych wspierających jej gospodarkę dotkniętą koronawirusem.
Ceny ropy naftowej spadły w poniedziałek w związku z nową falą infekcji w niektórych krajach i obawą o utrzymujący się przesyt.
Popularna amerykańska giełda kryptowalutowa – Coinbase doświadczyła awarii w momencie, gdy kurs Bitcoina ostro zanurkował. Nie jest to pierwszy raz, gdy platforma ta reaguje w ten sposób na silne ruchy BTC.
Mimo że kraje dążą obecnie do złagodzenia ograniczeń dotyczących zamknięcia, pandemia koronawirusa zdążyła już mocno uderzyć w światową gospodarkę.
Kurs Bitcoina ostro zanurkował. Cena BTC straciła około 9% swojej wartości w zakresie dobowym. Ucierpiały również altcoiny.
CEO Tesli Elon Musk napisał na Twitterze w sobotę, że firma przygotowuje się do złożenia pozwu przeciwko Hrabstwu Alameda
Były prezydent Barack Obama zaatakował Donalda Trumpa, za jego podejście do walki z koronawirusem, nazywając je "absolutnym chaosem" i "anemią".
Stanisław Żółtek wyraził swoją opinię na temat Bitcoina. Stwierdził, że byłby to wyjątkowy pieniądz, wolny od opresji rządu!
Polska gospodarka może uniknąć wpadnięcia w recesję w 2020 r., a w przyszłym roku powinna nadal rosnąć
Światowe notowania giełdowe rosną dzięki informacji, że Chiny i Stany Zjednoczone mogą uniknąć kolejnej konfrontacji handlowej.
Czy blockchain jest w stanie wspomóc technologię mobilną piątej generacji (5G)? Jaką rolę mógłby odegrać oraz co stoi mu na przeszkodzie?
Amerykańska firma zajmująca się promocją mieszanych sztuk walki – Ultimate Fighting Championship (UFC) skorzysta z platformy Socios.com przynależnej do Chiliz, by zwiększyć zaangażowanie swoich fanów z całego świata!
Apple przygotowuje się do ponownego otwarcia swoich amerykańskich sklepów, prawie dwa miesiące po tym, jak pandemia koronawirusa zmusiła firmę do ich zamknięcia.
Na kilka dni przed halvingiem, kurs Bitcoina wzrósł na krótko powyżej 10 000 USD. Obecnie cena BTC wynosi 9919 USD. Jak twierdzi znany inwestor, najstarsza kryptowaluty wiadomości">kryptowaluta może służyć jako zabezpieczenie przed inflacją i stać się złotem tego pokolenia.
Ropa naftowa po raz pierwszy od lutego odnotowała tygodniowy zysk, ponieważ cięcia produkcji u największych producentów i rodzące się ożywienie popytu zaczęły przywracać równowagę na rynku.
Po raz pierwszy w historii dług publiczny Stanów Zjednoczonych przekroczył 25 bilionów dolarów. Kolejny bilion przyrósł w mniej niż miesiąc.
Stuart Levey stanie się pierwszym dyrektorem generalnym niezależnego Stowarzyszenia Libra. Jest to człowiek o nienagannych kwalifikacjach...