Google planuje otworzyć swoje biura już w Lipcu. Decyzja ta kontrastuje z pomysłami Facebooka i tweetera
Kurs BTC handluje poniżej poziomu 9 000 USD. Inwestorzy oraz analitycy mają podzielne opinie na temat przyszłej ceny tej kryptowaluty...
W Chinach i w innych częściach Azji, bogaci chińczycy kupują luksusowe mieszkania. W wielu przypadkach robią to, aby chronić swoje bogactwo przed słabnącym juanem
W kwietniu, sprzedaż nowych domów w Stanach Zjednoczonych nieoczekiwanie wzrosła, co sugeruje, że rynek mieszkaniowy zaczyna się stabilizować.
W kwietniu, sprzedaż nowych domów w Stanach Zjednoczonych nieoczekiwanie wzrosła, co sugeruje, że rynek mieszkaniowy zaczyna się stabilizować.
We wtorek Uber oświadczył, że zwolni 600 pracowników w Indiach, co stanowi około 25% siły roboczej w tym kraju.
Andreas Antonopoulos, jeden z największych autorytetów w branży kryptowalut, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat czynników lub wydarzeń globalnych, które mogą poważnie zagrozić istnieniu czołowej kryptowaluty, Bitcoina (BTC), w 2020 r. i później.
Craig Wright nie jest twórcą Bitcoina! Po tylu latach jego kłamstwa zostały zdemaskowane.
Recesja w Singapurze w tym roku, może być znacznie głębsza niż się spodziewano, ze względu na pandemię koronawirusa
Nowojorska Giełda Papierów Wartościowych (NYSE) zostanie ponowanie otwarta we wtorek po dwumiesięcznym zamknięciu
Na odbywającym się właśnie politycznym szczycie w Chinach, deputowany chińskiego parlamentu zaproponował utworzenie wspieranego przez rząd funduszu rozwoju blockchain. Ma on na celu wspieranie technologii blockchain oraz obiecujących firm z branży blockchain.
Europejskie notowania giełdowe wzrosły, ze względu na optymizm związany z ponownym otwarciem gospodarek w niektórych częściach świata
Cena ropy wzrosła powyżej 34 dolarów za baryłkę w związku z przewidywaniami Rosji, że równowaga na rynku może powrócić już w przyszłym miesiącu.
Kurs BTC handluje poniżej poziomu 9 000 USD. Aktualna cena Bitcoina to około 8 913 USD. W ciągu ostatnich...
W ostatnich dniach Tether (USDT) został trzecią największą kryptowalutą pod względem kapitalizacji, pozostawiając w tyle Ripple (XRP), który spadł na czwarte miejsce – a przynajmniej chwilowo.
Oszuści podszywają się pod Justina Suna przeprowadzając z potencjalnymi ofiarami wideo rozmowy za pomocą tzw. deepfake
Inwestycja w hiszpańską fabrykę Nissana będzie dużo tańsza niż jej zamknięcie
Grupa deputowanych do Dumy Państwowej, niższej izby parlamentu Rosji, podobno przedstawiła projekty ustaw, których celem jest de facto zakazanie kryptowalut w kraju – twierdzi lokalny serwis informacyjny RBC. Gdyby przepisy weszły w życie, ich złamanie wiązałoby się z wysokimi grzywnami lub nawet więzieniem.
W niedzielę Bitcoin osuwał się o blisko 5%, pogłębiając w poniedziałek spadki i ciągnąc za sobą w dół cały rynek kryptowalut. Obecnie cena BTC wynosi 8774 USD. Na rynku altcoinów najsilniej tracą Cardano, TRON i Bitcoin SV.