Kryptofama.pl to portal dla tych, którzy prócz życia w realnym świecie, żyją również światem kryptowalut! W szczególności jest to serwis dla osób ceniących swój czas. Dlaczego? Ponieważ znajdziecie tu treści z największych polskich portali branżowych o tematyce walut kryptograficznych.  W jednym miejscu masz dostęp do najnowszych wiadomości dotyczących Bitcoina, zmian w prawie czy ciekawostek technologicznych.

Jak w skrócie działa kryptofama? Witryna agreguje treści z innych stron oraz kanałów youtube (które wyraziły na to zgodę) w postaci nagłówka i krótkiego opisu. Jeżeli zainteresuje Cię dany temat - wystarczy kliknąć w odnośnik i resztę treści przeczytać na docelowym portalu. Proste prawda? Dlatego już dziś zacznij śledzić kryptofamę, by nie przegapić żadnej kryptonowiny!

Wydawcą serwisu jest firma 48 Media sp. z o.o.| http://48media.pl NIP: 9452234706 | REGON: 385767602 | KRS: 385767602Adama Vetulaniego 1A/301, 31-227 Kraków

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.