Firma Dell Technologies Inc w czwartek przekroczyła szacunki analityków dotyczące kwartalnych przychodów.
Firma Dell Technologies Inc w czwartek przekroczyła szacunki analityków dotyczące kwartalnych przychodów.
Brytyjska produkcja samochodów została wstrzymana w kwietniu, co oznacza spadek o 99,7% w porównaniu z tym samym miesiącem ubiegłego roku.
Cena Bitcoina wzniosła się powyżej 9 500 USD. Nie oznacza to jednak, że kurs BTC wszedł na terytorium byków...
Od początku tygodnia Bitcoin zyskał już ponad 8%. Obecnie cena BTC wynosi 9451 USD. Tymczasem fundusz hedgingowy Grayscale kupuje BTC szybciej niż jest wydobywany – pomimo sceptycyzmu banku inwestycyjnego Goldman Sachs.
Bank centralny Indii ustąpił po tym, jak Sąd Najwyższy orzekł, że nie może zabronić podmiotom handlującym kryptowalutami i powiązanym z nimi firmom dostępu do usług bankowych.
Changpeng Zhao to jedna z najpopularniejszych osób w branży kryptowalutowej. W jaki sposób zbudował swoje imperium?
Instagram zaczyna wprowadzać aktualizacje, które pozwolą twórcom zarabiać pieniądze bezpośrednio na platformie
W trakcie wczorajszej sesji Ethereum zyskał ok. 3,5%, jednak w zakresie tygodniowym nadal znajduje się na minusie. Obecnie cena ETH wynosi 207,5 USD. Tymczasem firma analityczna Blockfyre opublikowała nowe badanie wykazujące, że pod względem ceny ETH jest "znacznie niedoszacowany".
Jak podał Hiszpański rząd, Nissan zamyka swoją fabrykę w Barcelonie. Pracę straci około 2800 osób.
Boeing powiedział w środę, że likwiduje ponad 12.000 miejsc pracy w USA, włączając w to 6770 przymusowych zwolnień
Kurs BTC znajduje się powyżej poziomu 9 000 USD. Bitcoin kontynuuje wspinaczkę!
W rzeczywistości Revolut nie umożliwia nabycia Bitcoinów ani innych kryptowalut, pozwala jedynie na zakup tzw. ekspozycji na nie...
Po niewielkim spadku w trakcie wczorajszej sesji, dzisiaj Bitcoin odbija i powraca powyżej 9000 USD. Obecnie cena BTC wynosi 9156 USD.
Hertz, tuż przed bankructwem, wypłacił swoim kierownikom miliony dolarów premii, a miesiąc po wypłacie zaczął zaczął zwalniać tysiące pracowników.
Dlaczego ludzie kolekcjonują wirtualne przedmioty? Kilka faktów na temat tokenów NFT oraz ich potencjalnych zastosowań!
Cyfrowy portfel Facebooka, Calibra, został przemianowany na Novi – jak twierdzi firma, aby uniknąć pomyłki z Librą, "kryptowalutą" giganta mediów społecznościowych. Portfel zostanie wydany jako samodzielna aplikacja, a także zintegrowany z Messengerem i WhatsApp.
Apple w tym tygodniu ponownie otworzy 100 kolejnych sklepów w Stanach Zjednoczonych, które zostały zamknięte z powodu koronawirusa