Nie sposób nie zauważyć ostatnich wzrostów ceny Bitcoina. Według niektórych ekspertów bardzo prawdopodobne jest uzyskanie przez BTC wartości, o których mało kto w ogóle myślał. Osobą, która przekonana jest o sile Bitcoina jest Garrick Hileman.
W czasie świąt cena tokena DeFi 1inch wzrosła z 0,2 $ do 2,60 $ w zaledwie godzinę po ogłoszeniu Binance o wsparciu tej kryptowaluty. Święta okazały się owocnym czasem dla inwestorów tokenów DeFi.
12 lat temu, 3 stycznia 2009 roku, swój początek miała najstarsza i największa z kryptowalut – Bitcoin (BTC). Wówczas twórca Bitcoina, Satoshi Nakamoto, wykopał pierwsze BTC. Dzisiaj może być jednym z najbogatszych ludzi na świecie.
Bitcoin wciąż znajduje się na fali. Zdaniem Mike'a Novogratza przyczyną obecnej hossy na tej kryptowalucie jest...
Wczoraj cena Bitcoina przekroczyła 34 000 USD, osiągając najwyższy poziom w historii. Dzisiaj kurs tej kryptowaluty nagle spadł poniżej 28 000 USD. Obecnie Bitcoin kosztuje około 29 840 USD. Co dalej?
Zobacz, które z topowych kryptowalut znalazły się na zwycięskiej pozycji w grudniu, a które przyniosły straty!
Cena ETH doznała mocnego ożywienia wznosząc się o ponad 40% w zakresie dobowym. Aktualny kurs...
Kryptowaluty i łańcuchy bloków wykorzystywane są w coraz to nowszych rozwiązaniach. Ciekawym przykładem jest Miami, które burmistrz Francis Suarez planuje zmienić w wylęgarnię innowacji kryptowalutowych.
Oparta na technologii blockchain cyfrowa przepustka zdrowotna na urządzenia mobilne ma pomóc społeczeństwu w powrocie do normalnego życia. „Użytkownicy aplikacji sprawują pełną kontrolę nad tym, kto ma dostęp do ich danych” – zapewnia IBM.
Cena DogeCoina zyskała ponad 70% na wartości w zakresie dobowym. Kurs DOGE doznał ożywienia tuż po...
Kurs Bitcoina wspiął się powyżej 34 000 USD za monetę. Nowy szczyt cenowy na BTC został...
Kursy kryptowalut ukierunkowanych na prywatność (XMR, DASH i ZEC) doznały osłabienia, zobacz dlaczego!
Cena Bitcoina ustanowiła nowe ATH wznosząc się powyżej 30 000 USD i 31 000 USD za monetę!
Elad Roisman został nowym przewodniczącym SEC – Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Jakie ma to znaczenie dla użytkowników kryptowalut?
Nie tylko inwestorzy zyskali na tegorocznej hossie na rynku kryptowalut. Górnicy Bitcoin również zarabiają duże pieniądze. Ich dochody wzrosły o niemal 200% od połowy 2020 roku – twierdzi Glassnode.
Obecnie kurs XRP wynosi zaledwie 0,21 USD. W następstwie pozwu SEC przeciwko Ripple, kryptowaluty wiadomości">kryptowaluta firmy straciła ponad 60% na wartości. Tymczasem giełda Binance.US ogłosiła, że w połowie stycznia zawiesi handel XRP.
Dealer luksusowych samochodów z Nevady – Vegas Auto Gallery sprzedał dwa sportowe auta za Bitcoiny!
Diler luksusowych samochodów z Nevady – Vegas Auto Gallery sprzedał dwa sportowe auta za Bitcoiny!
Kurs ETH przekroczył 750 USD po raz pierwszy od maja 2018 roku. W tydzień Ethereum zyskał już 30% na wartości. Co będzie dalej?
Chamath Palihapitiya zapowiedział, że po tym gdy cena Bitcoina dobije do 150 000 USD dokona zakupu...
Cena Bitcoina ustanowiła kolejne ATH. Kurs BTC wzbił się powyżej 29 000 USD za monetę!