Francuski bank centralny, Bank Francji, oraz bank inwestycyjny Societe Generale "pomyślnie" przetestowały oparte na blockchainie cyfrowe euro. Bank Francji ogłosił też, że w kolejnych tygodniach przeprowadzi więcej testów z innymi instytucjami.
W ciągu ostatnich dziewięciu tygodniu aż 38,6 miliona amerykanów zgłosiło się po zasilek dla bezrobotnych.
Halving Bitcoina stał się jednym z głównych czynników, który zmusił wiele firm z branży wydobywczej do odejścia z rynku. Nie inaczej jest w przypadku Pracowni Nowych Technologii (PNT).
Sprzedaż nieruchomości mieszkaniowych w Wielkiej Brytanii w kwietniu osiągnęła najniższy miesięczny poziom od czasu rozpoczęcia zbierania danych w 2005 r.
Sprawdź, jakie kryptowaluty należą do grona tych najdziwniejszych w świecie kryptowalut! Oto i one!
Po ponownym odrzuceniu na kluczowym poziomie oporu 9900 USD, w środę Bitcoin gwałtownie spadł o blisko 5%. Obecnie cena BTC wynosi 9336 USD. Tymczasem znany inwestor i analityk przekonuje, że kurs BTC powyżej 50000 USD wcale nie jest tak szalony, jak się wydaje.
Firma Apple wprowadziła łatwiejszy sposób odblokowania telefonu iPhone podczas noszenia maski ochronnej.
Z adresu nieaktywnego 11 lat przeniesiono Bitcoiny. Czy Satoshi Nakamoto poruszył swoimi monetami BTC?
Legendarny producent ogłosił właśnie, że rozpoczął współpracę z Fundacją Litecoin. Atari planuje wykorzystać Litecoina (LTC) jako środek płatności, w tym za nadchodzący token Atari, konsolę Atari VCS i wiele innych przyszłych produktów.
Jaki będzie wpływ pandemii na światową gospodarkę gospodarkę? Według Uniwerytetu w Cambridge koronawirus może kosztować świat nawet 82 biliony dolarów.
W ujęciu dziennym Bitcoin (BTC) znalazł się na niewielkim minusie, utrzymując się poniżej 9800 USD. Obecnie kurs BTC wynosi 9738 USD. Tymczasem Robert Kiyosaki, autor bestselleru "Bogaty ojciec, biedny ojciec", po raz kolejny wezwał swoich zwolenników do inwestowania w najstarszą z kryptowalut.
Uczelnia, która szkoli urzędników Komunistycznej Partii Chin, opublikowała nową książkę o kryptowalutach. Ma ona pomóc urzędnikom partii i opinii publicznej zrozumieć czym są cyfrowe waluty takie jak Bitcoin, Libra czy nadchodzący cyfrowy juan.
Rolls-Royce powiedział, że zlikwiduje 9000 miejsc pracy i ostrzegł, że powrót do stanu z przed pandemii w przypadku przemysłu lotniczego może zająć nawet "kilka lat".
John McAfee odniósł się do zarzutów o plagiat. Jego zdaniem sforkowanie blockchaina jest czymś powszechnym w branży kryptowalutowej.
Hakerzy ukradli dane milionów klientów EasyJet, w tym tysiące numerów kart kredytowych, powiedziała we wtorkowym oświadczeniu linia lotnicza.
Facebook ogłosił we wtorek, że uruchami funkcję Shops, usługę, która pozwoli firmom na wyświetlanie i sprzedaż produktów na platfromie społecznościowej.
Cena Bitcoina zbliża się do 10 000 USD. Aktualny kurs tej kryptowaluty to około 9 733 USD. Czy BTC rozpocznie byczy rajd?
CD Projekt wyprzedził dzisiaj francuskiego Ubisofta, stając się najbardziej wartościową spółką z branży gier w Europie. We wtorek polska spółka świętowała też 5. urodziny „Wiedźmina 3”. Od jego premiery akcje CD Projekt podrożały o ponad 1500 proc.
Changpeng Zhao wyjaśnia, że rankingi CoinMarketCapu zostają neutralne oraz niezależne od Binance.
Popularna platforma społecznościowa Reddit ogłosiła niedawno, że rozpoczęła testowanie dwóch rodzajów "punktów społecznościowych", czyli tokenów na blockchainie Ethereum. Skierowane były do fanów Fortnite i kryptowalut, jednak jak dotąd ci pierwsi wydają się o wiele bardziej entuzjastycznie nastawieni do nowych "kryptowalut".