Kobieta z wózkiem

Temat ewentualnej waloryzacji świadczenia 500 plus powraca jak bumerang. Czy tym razem dostaniemy konkretne deklaracje?

Artykuł Karuzela z 500 plus trwa. Zwiększenie świadczenia to dobry pomysł? pochodzi z serwisu BitHub.pl.

grunt

Wczoraj Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy wprowadzający nowy, rynkowy model odpłatności za grunt sprzedawany użytkownikowi wieczystemu.

Artykuł Rząd ostatecznie eliminuje użytkowanie wieczyste w Polsce pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Napis: jesteś zwolniony!

Fala zwolnień w branży IT do tej pory siała postrach za oceanem. Zdaje się, że dotarła właśnie do Polski. Netguru szykuje zwolnienia.

Artykuł Dobre czasy już minęły. Kto by przypuszczał, że zwolnienia i kryzys dotkną tej branży pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Giełda Coinbase Ogłasza Integrację Z Apple Pay I Google Pay

Appe rzuciło wyzwanie firmom działającym w branży BYPL (Buy Now Pay Later). Czy oferta Apple Pay Later to rewolucja na rynku?

Artykuł Hit czy kit? Czym jest nowa usługa Apple Pay Later? pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Recesja uderzy za kilka miesięcy – Fed dwukrotnie obniży stopy procentowe w tym roku, mówi Jeffrey Gundlach z DoubleLine Problemy gospodarcze zaczynają się piętrzyć, a recesja nadejdzie za kilka miesięcy, co może zmusić Rezerwę Federalną do „kilkukrotnej” obniżki stóp procentowych jeszcze w tym roku, twierdzi Jeffrey Gundlach, dyrektor generalny DoubleLine Capital. „Narastają przeciwności gospodarcze. Recesja […]

Artykuł Recesja uderzy za kilka miesięcy – Fed dwukrotnie obniży stopy procentowe w tym roku pochodzi z serwisu BitHub.pl.

lamborghini

Jeśli wyobrażaliście sobie, że samochód hybrydowy od Lamborghini będzie tylko namiastką, to się myliliście.

Artykuł Koniec ery w Lamborghini. Zaprezentowali hybrydę, która… Cię zachwyci pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Wywiad Laury Shin z Martinem Shkrelim

Problemy kryptowalutowych przestępców piętrzą się, a Martin Shkreli nie wróży im szęśliwego pobytu w więzieniu.

Artykuł SBF z nowymi zarzutami, Do Kwona czeka ekstradycja. Martin Shkreli: powinni ogolić głowę i zacząć słuchać rapu pochodzi z serwisu BitHub.pl.

rakieta startująca z kosmodromu z logiem ripple

Niektórzy analitycy uważają, że zwycięstwo Ripple (XRP) nad amerykańskim regulatorem rynku może wywołać prawdziwy sezon na altcoiny.

Artykuł Cena Ripple nadal rośnie. Według analityków to XRP może rozpocząć nowy sezon na alty pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Cena złota ponownie zbliża się do 2 000 USD – amerykańscy regulatorzy zastanawiają się, co spowodowało upadek banków Rynek złota odnotował we wtorek ponowne wzrosty, gdy czołowi amerykańscy regulatorzy bankowi stanęli przed trudnymi pytaniami o to, co doprowadziło do nieoczekiwanego upadku Silicon Valley Bank i Signature Bank. Upadki banków wywołały szerszą wyprzedaż na rynku i […]

Artykuł Cena złota ponownie zbliża się do 2 000 USD pochodzi z serwisu BitHub.pl.

analityk giełdowy

Giełda zwykle reaguje na plotki lub zapowiedzi jakiegoś działania. Nie inaczej było w przypadku wrocławskiej spółki TIM.

Artykuł Giełda i jej magia, czyli jak jedna informacja może wywrócić wszystko do góry nogami pochodzi z serwisu BitHub.pl.

ceny mieszkań

„Spirala nakręca się. Trzeba to zatrzymać, bo nie ma powodu, żeby ceny mieszkań tak rosły„-powiedział minister Buda w rozmowie z Polską Agencją Prasową. Rząd ma konkretny pomysł. Rozwiązanie na rosnące ceny mieszkań Minister Rozwoju i Technologii Waldemar Buda w studiu PAP zapowiedział rewolucyjną zmianę. W 2024 roku ruszy rządowa strona internetowa z informacjami o rzeczywistych […]

Artykuł Zatrzymać spiralę na rynku nieruchomości. Rewolucyjny pomysł rządu pochodzi z serwisu BitHub.pl.

bankomat

W lutym Europejski Bank Centralny odnotował niepokojące zachowania klientów banków. Grozi nam efekt domina po upadku SVB i Silvergate?

Artykuł Upadek amerykańskich banków wywoła efekt domina w Europie? Widać niepokojące zachowania klientów pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Starbucks znajduje się w pobliżu ważnego wsparcia jakim jest przebite wcześniej górne ograniczenie trendu spadkowego.

Artykuł Starbucks przy ważnym wsparciu pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Parlament Europejski nakłada limit 1000 USD na niezweryfikowane płatności kryptograficzne Prawodawcy w Europie ciężko pracują nad regulacjami jakie będą obowiązywać na rynku kryptowalutowym. Jednak nie wiadomo kiedy i jaki będzie efekt końcowy tych prac. Tymczasowo już teraz uregulowano możliwość anonimowego przechowywania i przeprowadzania transakcji na aktywach cyfrowych. Parlament Europejski właśnie zagłosował za nałożeniem ograniczeń na […]

Artykuł Parlament Europejski nakłada limit 1000 USD na niezweryfikowane płatności kryptograficzne pochodzi z serwisu BitHub.pl.

bukmacher william hill

Brytyjski bukmacher William Hill musi zapłacić rekordowe pieniądze organowi nadzorującemu zakłady bukmacherskie.

Artykuł Bukmacher z rekordową karą. „Zwykły koszt prowadzenia biznesu” pochodzi z serwisu BitHub.pl.

jaskrawoniebieski kwadrat emitujący fale

GPT-4 przygotowała m.in. kod w języku programistycznym Python prosząc użytkownika o uruchomienie go na swoim komputerze.

Artykuł ChatGPT-4 nazywa pomoc w swojej ucieczce „świetnym pomysłem”. I próbuje się wydostać! pochodzi z serwisu BitHub.pl.

spadochron z logiem metamask oraz klepsydrą w której kończy się piasek

Od kilku dni Twitter szumi od plotek, że długo wyczekiwany zrzut tokenów od najpopularniejszego portfela krypto, MetaMask, jest tuż za rogiem

Artykuł MetaMask zrobi snapshot 31 marca? Oto jak zakwalifikować się na potencjalny airdrop pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Srebro jest na topie – Tydzień Mody w Paryżu potwierdza – sprzedawcy detaliczni spodziewają się solidnego popytu na biżuterię do 2023 roku Srebro znów jest w modzie wśród europejskich domów mody „haute couture”. Silver Institute potwierdza, że srebro stało się ważnym dodatkiem modowym wśród sprzedawców detalicznych. Korzystny trend powinien nadal wspierać popyt i ceny w […]

Artykuł Srebro jest na topie – Tydzień Mody w Paryżu potwierdza pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Wiele firm jest obecnie w dużych kłopotach. Część musiała ogłosić upadłość. Jednak w tej branży eksport wystrzelił.

Artykuł Dla tej branży kryzys jest łaskawy. Eksport wzrósł o ponad 30%. Rynek zdominowany przez polskie firmy pochodzi z serwisu BitHub.pl.

mężczyzna patrzy na żarówki

Od 28 kwietnia każdy sprzedający i kupujący ma obowiązek przedstawić świadectwo energetyczne lokalu. Sprawdź, ile wynosi kara.

Artykuł Kara za brak świadectwa energetycznego. Wiemy, ile wynosi pochodzi z serwisu BitHub.pl.

składanie podpisu

Gigant, który był autorem głośnego upadku w sektorze bankowym właśnie znalazł nowego właściciela. Co to oznacza dla jego klientów?

Artykuł Upadły gigant ma nowego właściciela pochodzi z serwisu BitHub.pl.