XRP, byk na księżycu

XRP będzie jedną z gwiazd potencjalnej hossy, którą może wywołać halving Bitcoina? Pozytywne sygnały widać już teraz.

Artykuł XRP wysyła pozytywne sygnały i szykuje się do wzrostów? Poziom 1 USD w zasięgu ręki pochodzi z serwisu BitHub.pl.

bitcoin waluta

Po niedawnym wzroście powyżej 60 000 dolarów, kapitalizacja rynkowa Bitcoin przekroczyła wartość rosyjskiego rubla.

Artykuł Bitcoin już jest 15. najcenniejszą walutą świata. Złotówka i rubel daleko w tyle! pochodzi z serwisu BitHub.pl.

dogecoin

Dogecoin wrócił do gry i przekroczył barierę 0,12 dolara, osiągając najwyższy poziom od listopada 2022 roku.

Artykuł Oficjalnie: Dogecoin zmartwychwstał! Powtórzy chory rajd z 2021 roku? pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Decentralizacja zwizualizowana jako tysiące kulek 3d

TONcoin zagrożony centralizacją? Durov podejmuje kroki w celu uspokojenia inwestorów i uczestników ekosystemu.

Artykuł Telegramowy Toncoin (TON) to „scentralizowany pump i dump”? Założyciel komentuje pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Wieloryby krążące wokół Bitcoina na tle wykresu

Cena Bitcoina trzyma poziom 60k za token, tymczasem wieloryby szukają szczęścia w altcoinach. Które kryptowaluty wybierają?

Artykuł Cena Bitcoina blisko historycznych maksimów, co kupują wieloryby? Nansen podał najnowsze dane pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Dynamit na czerwonym tle

Wzrost Bitcoina z poziomu 16,000 USD w grudniu 2022 roku, do 64,000 USD robi wrażenie, ale tak wielka dynamika może wiązać się z wysoką zmiennością – w obydwie strony. Czterokrotny wzrost wartości niedawno jeszcze pogardzanego Bitcoina stwarza możliwość realizacji znaczących zysków nie tylko dla krótkoterminowych inwestorów. Także dla wszystkich tych, którzy czekali ponad 3 lata, […]

Artykuł BlackRock i ETFy to tykająca bomba dla Bitcoina. Za napływami stoją instytucjonalni spekulanci? pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Cardano, sprinter, bieżnia

Analitycy są bardzo optymistyczni co do przyszłości Cardano. Co stanowi podstawę tego optymizmu i gdzie może dotrzeć ADA w 2024 r.?

Artykuł Cardano w blokach startowych. Szykuje się wzrost? Te sygnały budzą nadzieję pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Winklevoss

Giełda kryptowalut Gemini zmusi zwrócić klientom swojego nieistniejącego programu pożyczkowego co najmniej 1,1 miliarda dolarów i zapłacić grzywnę w wysokości 37 milionów dolarów nałożoną na podmiot za niebezpieczne rynkowe praktyki.

Artykuł Jest gorąco. Kryptowalutowy gigant musi zwrócić klientom 1,1 mld USD i zapłacić 37 mln grzywny pochodzi z serwisu BitHub.pl.

snowden bitcoin

Edward Snowden, znany obrońca prywatności, przedstawił na platformie X ciekawą tezę. Napisał, że jeszcze w tym roku dowiemy się o rządzie, który niejawnie inwestuje w Bitcoin. Uważa tę kryptowalutę za nowoczesny odpowiednik złota. Jego słowa podkreślają rosnące zainteresowanie Bitcoinem. Dotyczy to instytucji, inwestorów detalicznych i – jeśli chcemy mu wierzyć – również i państw. Nic […]

Artykuł Szokująca przepowiednia Snowdena na temat Bitcoina. Jeśli to prawda… pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Trader kryptowalut siedzący przy biurku, Bitcoin

Na rynku kryptowalut jest pełno oszustów, którzy czekają na okazję. Projekty takie jak Scotty AI mogą odsiać scam wzmocnić bezpieczeństwo.

Artykuł Scam na 4,2 miliona USDT. Czy są szanse na poprawę bezpieczeństwa blockchaina? pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Grafika przedstawiająca spór prawny wokół kryptowalut oraz branży krypto

Polski rząd tworzy projekt ustawy by dostosować prawo krajowe do nowych regulacji UE. Eksperci nie zostawiają na nim suchej nitki.

Artykuł Koniec branży krypto w Polsce? Rząd na polecenie UE przygotowuje ustawę kagańcową. Eksperci nie kryją oburzenia pochodzi z serwisu BitHub.pl.

wylot rakiety z kosmodromu

Cena Bitcoina leciała na księżyc, ale zatkała się giełda Coinbase. Tymczasowo zjechaliśmy niżej. Kiedy nowe ATH?

Artykuł Cena Bitcoina oszalała! Historyczne maksima w zasięgu ręki, Coinbase padło z przeciążenia pochodzi z serwisu BitHub.pl.

SBF ma brata, który jest lobbystą

Adwokaci kryptowalutowego oszusta ubiegają się o to, by odbył on w więzieniu karę pozbawienia wolności znacznie krótszą niż ta, która została mu zasądzona. W memorandum złożonym przed amerykańskim sądem okręgowym na Manhattanie przedstawiciele Bankmana-Frieda argumentowali, że wyrok 63-78 miesięcy za popełnione przez niego przestępstwa byłby dla niego wystarczający, ale nie nadmierny w osiągnięciu celów skazania. […]

Artykuł Wybielanie krypto-króla? Prawnicy Sama Bankmana-Frieda apelują o złagodzenie jego kary pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Kryptowaluty, Ethereum, Bitcoin

Elizabeth Warren ponownie uderza w kryptowaluty. Uzasadniona krytyka czy wrzucanie wszystkich do jednego worka?

Artykuł Kryptowaluty pod ostrzałem krytyki. Głos rozsądku czy zamordyzm? pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Grafika prowzrostowa BitHub.pl

Największa kryptowaluta od początku roku wzrosła o 34%, przeszło 6-krotnie, bijąc zwroty z S&P500. Nie zatrzymują jej ani wyższe rentowności. Ani fundamentalna zmiana oczekiwań względem luzowania polityki Fed w 2024 roku. Te spadły o niemal połowę, w 2 miesiące. Tymczasem cena nieustraszenie podażą na północ. By przywitać się w końcu z rekordowymi 69,000 USD, z […]

Artykuł Oppenheimer: Instytucjonalna hossa kryptowalut trwa. Bitcoin napina cięciwę, przy 60,000 USD. Jaki cel do halvingu? pochodzi z serwisu BitHub.pl.

bitcoin

Jak poinformował Michael Saylor, firma MicroStrategy wraz ze swoimi spółkami zależnymi posiada obecnie około 193 000 BTC.

Artykuł Kupili 3000 BTC za 155 milionów dolarów. I zapewniają, że nie jest to ich ostatnie słowo pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Twórca Bitcoina Satoshi Nakamoto jako zakapturzona postać w masce trzymająca Bitcoina

Satoshi Nakamoto najbogatszym człowiekiem na świecie? Twórca Bitcoina wspina się dramatycznie szybko po drabinie krezusów.

Artykuł Satoshi Nakamoto najbogatszym człowiekiem na świecie? Twórca Bitcoina zostawia w tyle znanych multimiliarderów pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Zielona grafika z bykiem symbolizująca wzrosty na rynkach oraz logo Bitcoina

Cena Bitcoina nie zatrzymuje się! "Up only" aż do halvingu? I co dalej? Wysprzęglono z krótkich pozycji kolejną masę inwestorów.

Artykuł Cena Bitcoina bije kolejne rekordy! Lot ku gwiazdom wysprzęglił wszystkich obstawiających spadki pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Bitcoin, halving, złote monety

Bitcoin wyczekuje kolejnego halvingu. Jak to wydarzenie wyglądało w przeszłości i który scenariusz możemy zobaczyć tym razem?

Artykuł Tak Bitcoin reagował na halving w przeszłości. Który scenariusz może się powtórzyć? A może czeka nas niespodzianka? pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Monety reprezentujące kryptowaluty leżące na tablecie z wykresem giełdowym

Z najnowszego raportu opracowanego przez firmę CoinShares Research, wynika, że napływ kapitału do kryptowalutowych produktów inwestycyjnych wyniósł w zeszłym tygodniu 598 milionów dolarów.

Artykuł Przepływ funduszy kryptowalutowych przekroczył już 5 miliardów dolarów. A to dopiero początek! pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Ethereum i Bitcoin, rakiety w kosmosie

Ethereum wciąż pozostaje w cieniu BTC, mimo że osiąga od niego lepsze wyniki. Według Bernsteina potencjał ETH wciąż nie jest wyczerpany.

Artykuł Ethereum radzi sobie lepiej niż Bitcoin i da się go jeszcze podkręcić. Co może dodatkowo podbić notowania ETH? pochodzi z serwisu BitHub.pl.