Moneta memowa DADDY Andrew Tate'a spada o 35% w ciągu 24 godzin pomimo planów ulepszenia użyteczności i konwersji na NFT. Inwestorzy pozostają ostrożni.

BeInCrypto Polska - Memecoin DADDY od Andrew Tate spada o 60%

Rynek kryptowalut stracił prawie 500 milionów dolarów z powodu likwidacji, gdy Bitcoin spadł do 64 569 USD, wpływając na ponad 192 853 traderów.

BeInCrypto Polska - Rynek kryptowalut traci 500 mln USD przez spadek Bitcoina

Kurs PEPE ledwo uniknął spadku poniżej psychologicznego wsparcia na poziomie 0,000010 USD. Oto potencjalny następny ruch.

BeInCrypto Polska - PEPE bliskie utworzenia podwójnego dna. Zbliża się odbicie?

Jak widać po obecnej cenie Bitcoina, jego prognozy okazały się trafne, przynajmniej w dość krótkim ujęciu czasowym. Biorąc pod uwagę komentarze pod wpisami społeczności skupionej na platformie X, obecny stan rzeczy jest dla większości dość sporym zaskoczeniem. Czy zmysł Zaorskiego do trafnych predykcji wrócił do najwyższego poziomu? Short na Bitcoina okazał się trafną decyzją? Rafał … Continued

BeInCrypto Polska - Rafał Zaorski miał rację co do Bitcoina

Przyczyną tego spadku może być zjawisko zwane “ucieczką do bezpieczeństwa”. Dlaczego inwestorzy wybierają bezpieczne aktywa i jak to wpływa na Bitcoina? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o bieżącej sytuacji na rynku kryptowalut. Ucieczka do bezpieczeństwa i jej wpływ na Bitcoina Ucieczka do bezpieczeństwa to sytuacja, w której inwestorzy masowo przenoszą swoje środki do bezpiecznych … Continued

BeInCrypto Polska - Oto możliwy powód spadku Bitcoina

W naszej poprzedniej analizie Chainlink (LINK) był notowany na poziomie 16 USD, a BeInCrypto prognozował znaczny spadek ceny, który od tego czasu został potwierdzony.

BeInCrypto Polska - Chainlink (LINK) osiąga krytyczny poziom wsparcia. Co dalej?

Drake stracił 500 000 dolarów stawiając na wygraną Mavericks w finałach NBA. Zwycięstwo Celtics sprawiło, że miał nadzieję na odrobienie strat dzięki kolejnemu zakładowi na wysokie stawki.

BeInCrypto Polska - Drake traci 500 000 USD w BTC przez zakład na finały NBA

Wczesna podróż ALLINVAIN po Bitcoinie podkreśla krytyczną potrzebę solidnego bezpieczeństwa w zarządzaniu zasobami kryptowalut.

BeInCrypto Polska - Ten deweloper Bitcoina stracił 25 000 BTC

Sieć Ethereum była wcześniej krytykowana za ograniczoną skalowalność. Dzięki najnowszym aktualizacjom, Ethereum teraz obsługuje więcej transakcji niż kiedykolwiek wcześniej. Wzrost liczby transakcji na sekundę osiągnął rekordowy poziom 246,18 TPS, co przekłada się na 21,2 miliona transakcji dziennie. Szybsza sieć Ethereum Ekosystem Ethereum obejmuje podstawową sieć oraz sieci zbudowane na jej bazie. Platforma analityczna L2Beat poinformowała, … Continued

BeInCrypto Polska - Ekosystem Ethereum jest szybszy niż kiedykolwiek wcześniej

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) domaga się gigantycznej grzywny w wysokości prawie 2 miliardów dolarów od Ripple. Firma kryptowalutowa nie zgadza się na zapłacenie więcej niż 10 milionów dolarów. Spór prawny między Ripple a SEC trwa od końca 2020 roku, a zakończenie procesu wydaje się nieuchronne. Czy Ripple zdoła uniknąć potwornej kary? Historia … Continued

BeInCrypto Polska - SEC nie chce obniżyć grzywny dla Ripple

dYdX Chain pozwala traderom angażować się w zdecentralizowane kontrakty perpetual futures, oferując korzyści takie jak wysoka dźwignia finansowa, niskie opłaty i silne bezpieczeństwo.

BeInCrypto Polska - Kontrakty wieczyste na dYdX: Szanse i zagrożenia

Sandwich bot o nazwie “arsc” zdobył około 30 milionów dolarów od użytkowników Solana w ciągu ostatnich dwóch miesięcy poprzez ataki MEV. Jak działa atak sandwich MEV? W tzw. “ataku kanapkowym MEV” atakujący “wsadza” transakcję ofiary między dwiema własnymi transakcjami, aby manipulować ceną i czerpać zyski. Napastnik kupuje token ofiary po cenie niższej niż jego wartość … Continued

BeInCrypto Polska - Jak zarobić 30 mln w USD w 2 miesiące za pomocą bota arbitrażowego Solana?

Może to mieć znaczący wpływ na ich kursy. W niniejszej publikacji dowiesz się, o które tokeny chodzi oraz jakie mogą być konsekwencje tych wydarzeń. Przygotuj się na potencjalne zmiany na rynku. Co to jest odblokowanie tokenów? Odblokowanie tokenów to powszechnie stosowana strategia w projektach kryptowalutowych. Polega na wprowadzeniu na rynek większej liczby tokenów. Celem jest … Continued

BeInCrypto Polska - Uwaga: Odblokowanie tokenów o wartości 150 mln USD

Dyrektor generalny BlackRock, Larry Fink, podkreśla wyzwania związane ze wzrostem i zmianami na rynku kapitałowym, podczas gdy Bitcoin staje się bezpieczną przystanią ze wsparciem instytucjonalnym.

BeInCrypto Polska - Larry Fink: Bitcoin to bezpieczna przystań na globalny kryzys

Oto, co wydarzyło się ostatnio w sektorze DePin: Minima uruchomiła pierwszy na świecie rejestrator danych wyścigowych on-chain dla supersamochodu McLaren GT4, SEALCOIN wprowadził nową platformę IoT wspieraną przez strategiczne inwestycje The Hashgraph Association, Particle Network dołączył do Peaq Ecosystem.

BeInCrypto Polska - Co nowego w sektorze DePin?

Oczekuje się, że cena Ethereum wzrośnie na wykresach, ponieważ inwestorzy koncentrują się obecnie na akumulacji.

BeInCrypto Polska - Kurs Ethereum (ETH) w stagnacji, posiadacze gromadzą środki

Analiza oparta na ruchach cenowych Solany sugeruje, że jej trend wzrostowy pozostaje wciąż silny. W niniejszym tekście przeanalizujemy szczegóły tej prognozy oraz potencjalne scenariusze dla Solany w najbliższej przyszłości. Solana: Aktualna sytuacja i analiza techniczna Analityk rynku, TradingShot, zauważył, że Solana przechodzi fazę korekty od osiągnięcia szczytu w marcu 2024 roku. Po znacznym wzroście w … Continued

BeInCrypto Polska - Oto jak Solana wzrośnie do 4000 USD

W ostatnich dniach dyskusja na temat kolejnych projektów, które doczekają się swojego ETF, rozgrzała się do czerwoności. Dzień po dniu byliśmy świadkami ogromnej ilości nowych publikacji, zapewniających o zainteresowaniu. przez m.in. BlackRock. nowymi projektami. Zobacz, jakie zmiany mogą czekać rynek kryptowalut i jak Wall Street planuje na nich zarobić. Nowe trendy na Wall Street Wall … Continued

BeInCrypto Polska - Wall Street jest głodne: ETF Bitcoin i Ethereum to za mało

Aplikacja airdrop dla natywnego tokena Notcoina, NOT, zakończyła się 16 czerwca, dając w rezultacie 11,5 miliona posiadaczy. Token NOT został uruchomiony 16 maja i szybko pojawił się na głównych giełdach, takich jak Binance, Bybit i KuCoin, osiągając kapitalizację ponad 1,8 miliarda dolarów w ciągu kilku tygodni.

BeInCrypto Polska - Airdrop Notcoin (NOT) dobiegł końca: Co dalej?

Doradcy finansowi pozostają ostrożni w kwestii ETF-ów Bitcoina, podkreślając analizę ryzyka i obowiązki powiernicze, podczas gdy analitycy prognozują znaczny wzrost.

BeInCrypto Polska - BlackRock: Doradcy finansowi nie kupują ETF-ów Bitcoina

Analityk DeFi Stacy Muur ostrzega, że rosnąca popularność memów może wskazywać na koniec obecnej hossy kryptowalutowej, zachęcając inwestorów do zabezpieczenia zysków.

BeInCrypto Polska - Analityk DeFi: Memecoiny sugerują koniec hossy na krypto