Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Coinsbit, Xera i Synchrobit  o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi do 243+ $, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w niecałe 10 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną Czym są Airdropy? Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”.

The post Airdropy, darmowe kryptowaluty: Coinsbit + Xera + Synchrobit = 243$+ za 10 minut pracy appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Freelanex, Aigopay i Podminers  o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi do 60+ $, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w niecałe 12 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną Czym są Airdropy? Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”.

The post Airdropy, darmowe kryptowaluty: Freelanex + Aigopay + Podminers = 60$+ za 12 minut pracy appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

Mario Draghi, ustępujący prezes Europejskiego Banku Centralnego, wspomniał teraz, że instytucja jest otwarta na Nowoczesną Teorię Monetarną (MMT). To niejako zachęta do drukowania pieniędzy, dopóki inflacja będzie pod kontrolą. Zwiększy to tylko popyt na Bitcoiny. Nowoczesna Teoria Monetarna proponuje, aby rządy, zamiast martwić się deficytem fiskalnym, wydrukowały tyle pieniędzy, ile potrzeba, aby wzmocnić swoją gospodarkę. Mają też nie przejmować się wysoką inflacją. Teoria wyjaśnia, że ​​można to osiągnąć poprzez współpracę banków centralnych i rządów. Nowoczesna Teoria Monetarna MMT było przedmiotem wielu debat. Pewien ekonomista z Uniwersytetu Bentley nazwał ją „dziwnym, nielogicznym, zawiłym sposobem myślenia makro”. Mimo tego zyskuje na popularności.

The post Czy Nowoczesna Teoria Monetarna (MMT) doprowadzi do skoku popularności Bitcoina? appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

Świat poznał nowego „Satoshi’ego Nakamoto”. Tym razem pojawił się on w telewizji w Tajlandii. Jest to jednak najdziwniejsza inkarnacja twórcy Bitcoina, jaką można sobie w ogóle wyobrazić. Tajski program telewizyjny pokazał wielką ceremonię w Wat Phra Dhammakaya, gdzie prowadzący ją mnich przypomina fizycznie Doriana Nakamoto. Dorian już wcześniej przyznał, że ​​nie jest twórcą Bitcoinów, co nie przeszkodziło tajskim mediom powiedzieć, że “twórca Bitcoina został odnaleziony”. Żeby było zabawniej, w ceremonii brał też ponoć udział Donald Trump i książę William… Punkt kulminacyjny następuje pod koniec (ok. 1:22 min), ale nie chcemy wam psuć rozrywki z oglądania tego materiału (całość “reportażu” znajduje

The post Tajska telewizja znalazła Satoshi’ego Nakamoto? appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

Kontrowersyjny projekt EOS przeszedł pierwszy w swojej historii hard fork. Dokładnie 23 września uruchomiono aktualizację o nazwie v.1.8. Proces przeszedł bez żadnych zakłóceń. Nie powstała w jego wyniku inna kryptowaluta. Zmiany niosą zaś za sobą „istotne usprawnienia”, które poprawią działania blockchaina EOS i w rezultacie „utorują drogę do bezpieczniejszej i skalowalnej przyszłości.” EOS po hard forku Po wdrożeniu v.1.8, interakcje userów z siecią mają być tańsze. Pojawią się też nowe funkcjonalności. Brendan Blumer, CEO Blockchain.one, podmiotu, który stoi za EOS, tak podsumował hard forka: „Gratulacje dla EOS, dzisiejsza aktualizacja 1.8 pozwala teraz twórcom aplikacji zaoferować swoim klientom darmowe i bezproblemowe UX

The post EOS z pierwszym w swojej historii hard forkiem appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

Oszuści na rynku kryptowalut ponownie publikują artykuły z fake newsami i w ten sposób promują niebezpieczne platformy inwestycyjne dot. Bitcoina. Chodzi głównie o Bitcoin Profit. Projekt „Bitcoin Profit” nie pozwala o sobie zapomnieć. Pisał o nim już np. polski portal Bitcoin.pl. Co takiego robią osoby, które stoją za tym podejrzanym projektem? Wykorzystują sfałszowane rekomendacje gwiazd i znanych biznesmenów w ramach swojej strategii marketingowej. Kate Winslet fanką Bitcoin Profit? Strona internetowa Economicsworld.info zawiera informacje dot. m.in. aktorki Kate Winslet i australijskiego biznesmena Andrew Forresta, znanego również jako Twiggy. Ponoć oboje wspierają Bitcoin Profit. Mało tego, jeśli wierzyć tej witrynie, projekt ma swoich

The post Kate Winslet i Elon Musk ofiarami Bitcoin Profit appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Bitpanda, Apollo i Refind  o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi do 60+ $, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w niecałe 9 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną Czym są Airdropy? Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”.

The post Airdropy, darmowe kryptowaluty: Bitpanda + Apollo + Refind = 60$+ za 9 minut pracy appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Bitpanda, Apollo i Refind  o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi do 55+ $, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w niecałe 9 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną Czym są Airdropy? Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”.

The post Airdropy, darmowe kryptowaluty: Bitpanda + Apollo + Refind = 55$+ za 9 minut pracy appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

Słynny były pracownik NSA, Edward Snowden, zasugerował, że może za swoje oszczędności kupić Bitcoiny (BTC), aby uniknąć konfiskaty tych środków przez rząd Stanów Zjednoczonych. W tweecie z 17 września Snowden, który otrzymał kilka lat temu azyl w Rosji, po tym jak uciekł z USA, wypowiedział się na temat wieści dot. tego, że Waszyngton pozwał go za treść jego nowej książki „Permanent Record”. „Nie zezwalamy osobom na wzbogacanie się kosztem Stanów Zjednoczonych bez przestrzegania obowiązków przeglądu przed publikacją” – skomentowała sprawę Jody Hunt, zastępca prokuratora generalnego Departamentu Cywilnego DOJ. Edward Snowden na celowniku USA Wspomnienia Snowdena „Permanent Record” ukazały się

The post Edward Snowden chce kupić Bitcoiny appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

BitPay, jedna z najstarszych usług umożliwiających płatności Bitcoinem w sklepach, planuje teraz otworzyć się na Ethereum (ETH). O planach poinformowano na Twitterze firmy. Ten ruch, potencjalnie dywersyfikujący płatności w kryptowalutach, wywołał niechęć u WhalePanda, znanego twitterowicza w środowisku BTC. Nazwał ten ruch formą „desperacji”: “Desperacja. Muszą przeżywać naprawdę trudny okres… co jest zrozumiałe, ponieważ nie obsługują nawet zwykłych płatności Bitcoinem i wymagają KYC.” BitPay w ogniu krytyki BitPay jest krytykowany od lat i napotyka wiele problemów z dostarczaniem płatności w BTC kupcom. Era wysokich opłat w 2017 r. doprowadziła do tego, że wielu klientów firmy zrezygnowało z jej usługi. Może

The post BitPay dodaje Ethereum do swojej usługi appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

Czy Europejczycy zwrócą się w stronę kryptowalut? Bitcoin znowu zyska jako nowe, bezpieczne aktywo na czas recesji? Wiele wskazuje na to, że prezydent Donald Trump chce zaostrzyć wojnę handlową. Oberwać mają państwa Unii Europejskiej (UE). Według doniesień mediów, administracja Trumpa przygotowuje się do ogłoszenia ceł dot. towarów z UE. W piątek Światowa Organizacja Handlu (WTO) wydała orzeczenie na korzyść USA w sprawie przeciwko Airbusowi w długotrwałym sporze transatlantyckim. Spór o to, czy kraje UE nielegalnie wspierały Airbusa poprzez udzielanie pożyczek subsydiowanych, oburzył Stany Zjednoczone. WTO bada obecnie tę sytuację. W tle dzieją się jednak poważnie wydarzenia natury makroekonomicznej. UE na

The post Bitcoin zyska w Europie dzięki Trumpowi? appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

LibraCoin nadal wzbudza kontrowersje. Nie tylko w gronie polityków, urzędników, ale też specjalistów od kryptowalut. Teraz głos w sprawie zabrał Nick Szabo.  Wiadomo, że waluta Facebooka różni się od Bitcoina. Jej sieć jest kontrolowana przez określoną liczbę dużych firm (docelowo ma być ich sto). To całkowicie przeciwne zdecentralizowanemu charakterowi Bitcoina. W sieci LibraCoin transakcje będą potwierdzane przez te firmy, który “kupiły” opcję bycia walidatorem. Jakże to dalekie od Proof of Work! Dzięki tej strukturze firmy te mogą cenzurować wasze transakcje! LibraCoin to nie kryptowaluta! Nick Szabo, jeden z pierwszych early adopterów Bitcoina i twórca inteligentnych kontraktów, wypowiedział się na Twitterze

The post Nick Szabo atakuje LibraCoin appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

Założyciel pierwszej chińskiej giełdy, na której można było kupować bitcoiny, Bobby Lee, wraca na rynek i to z nowym projektem. Jest nim firma, która produkuje w pełni bezpieczne portfele na kryptowaluty! Jak potwierdzono już w mediach społecznościowych, Bobby Lee, który sprzedał giełdę BTCC w 2018 roku, chce teraz wprowadzić na rynek portfele na kryptowaluty marki Ballet. Wielki powrót Portfele Ballet są “urządzeniami” wielkości karty kredytowej, oferującymi przechowywanie Bitcoinów (BTC) i czternastu altcoinów, w tym Etheru (ETH), XRP i Litecoina (LTC). Kolejne osiemnaście walut zostanie dodanych wkrótce – stwierdza strona internetowa projektu. Lee zaprezentował Ballet na konferencji CoinDesk Invest Asia 12

The post Bobby Lee (ex-BTCC) wraca na rynek z nowym startupem appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

Dziś mamy dla Ciebie Airdrop, w którym do zgarnięcia jest 25 PLN dla Ciebie i poleconego od projektu: Revolut . Airdrop wykonamy w niecałe 3 minuty. Jak wykonać Airdrop, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na jego wykonanie opisujemy poniżej. Zatem, do dzieła! – darmowe PLNy same na portfel nie wpadną Czym są Airdropy? Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań. Revolut – Lepszy niż Twój Bank! KRÓTKI OPIS PROJEKTU: Revolut Ltd to

The post Revolut – Lepszy niż Twój bank – 25 PLN + 25 PLN dla poleconego + Darmowa Karta Revolut appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

Nie po raz pierwszy okazuje się, że młode osoby są zwolennikami kryptowalut. Millenialsi – zgodnie z nowym badaniem – w dobie kryzysu planują ratować się, uciekając w cyfrowe waluty. Temat zbadała platforma handlowa eToro. W komunikacie prasowym, jaki przesłano wczoraj do portali piszących o blockchanie i kryptowalutach, firma przedstawiła wyniki swojej ankiety dotyczącej inwestycji w poszczególnych grupach pokoleniowych. Badanie przeprowadzono w dniach od 18 lipca do 31 lipca wśród 1000 inwestorów w USA. Respondenci byli w wieku od 20 do 65 lat, reprezentowali więc pokolenie Z, pokolenie millenialsów i pokolenie X. Millenialsi: jak trwoga to do… Bitcoina? Badanie wykazało też,

The post Millenialsi chcą w dobie kryzysu kupować Bitcoina appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Digitex Futures, Bitquant i P2PS  o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi do 180+ $, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w niecałe 9 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną Czym są Airdropy? Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj

The post Airdropy, darmowe kryptowaluty: Digitex Futures + BitQuant + P2PS = 180$+ za 9 minut pracy appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

Zarejestrowana na Kajmanach giełda kryptowalut Blackmoon planuje pozwolić swoim klientom na zakup tokenów Gram Telegramu. Wszystko we współpracy ze szwajcarskim depozytariuszem Gram Vault. Według doniesień Finance Magnates z 10 września Blackmoon – który został założony jako tradycyjny dostawca produktów finansowych przed uruchomieniem usług handlu kryptograficznego – planuje zwiększyć swoją płynność, umożliwiając użytkownikom kupowanie tokenów Gram za pomocą kart bankowych. Gram na Blackmoon Współpraca między dwoma podmiotami oznacza zatem, że tokeny Gram zostaną przeniesione bezpośrednio z Gram Vault na giełdę, zapewniając “natychmiastową i znaczną płynność inwestorom”, jak twierdzą partnerzy. Przed ogłoszeniem ze strony Blackmoon, także japońska giełda kryptowalut Liquid stwierdziła, że

The post Blackmoon będzie współpracowało z Telegram appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

Chiny: bank centralny ma nowego szefa zespołu, który zajmuje się pracami nad emisją krajowej waluty cyfrowej. Został nim Changchun Mu – wcześniej wicedyrektor ds. płatności i rozliczeń Banku Ludowego Chin. Teraz Mu za zarządzać Digital Currency Research Institute, donosi Shanghai Securities News. Według nowych doniesień, Mu opisał chińską walutę cyfrową jako “elektroniczne narzędzie do płatności”. „Jego funkcjonalne cechy są dokładnie takie same jak papierowego pieniądza, ale ma postać cyfrową” – twierdzi Mu. Jak to działa? Cyfrowy juan ma być przesyłany pomiędzy użytkownikami nie posiadającymi kont w banku. Oprócz tego możliwe ma być przesyłanie e-monet w trybie offline. Potwierdził to ponoć sam

The post Chiny: wiemy coraz więcej o chińskiej walucie cyfrowej appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

Choć Ethereum jest dziś drugą co do wielkości kryptowalutą na świecie, nad projektem pojawiły się czarne chmury. Czy platforma może za jakiś czas upaść? Ethereum i jego problemy Fred Wilson to współzałożyciel i dyrektor zarządzający w Union Square Ventures, firmy z branży VC  z siedzibą w Nowym Jorku. Jeszcze niedawno uważał, że Ethereum może zająć miejsce Bitcoina jako największa kryptowaluty wiadomości">kryptowaluta z rekordową kapitalizacją rynkową. Teraz zmienił zdanie i podkreśla, że dzisiejsze problemy projektu mogą uniemożliwić jego masową adopcję. „Ethereum, jak wielu z Was być może wie, wprawia mnie w zakłopotanie. Z jednej strony utorowało ono ścieżkę do bardzo wielu ważnych kwestii:

The post Ethereum – początek końca? appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

Ulubioną zabawą fanów kryptowalut jest oczywiście analizowanie, ile Bitcoin będzie kosztował za X lat. Niektórzy odważni prorocy pokroju lekko szalonego Johna McAfee’ego uważają, że już za rok za pojedynczą “monetę” będziemy płacić 1 mln USD. Teraz furorę robi Harold Christopher Burger, który uważa, że po 2028 r. BTC nie spadnie już poniżej 100 000 USD. “Patrząc na cenę Bitcoina w ujęciu historycznym, możemy zauważyć, że ta przesuwa się we wzrostowym korytarzu bazującym na prawach mocy opartych o zmianę w czasie” – wyjaśnia Burger. Bitcoin a prawo mocy Czym jest tajemnicze prawo mocy? To pojęcie statystyczne opisujące związek pomiędzy dwoma wartościami.

The post Bitcoin po 2028 r. już nigdy nie spadnie poniżej 100 tys. USD appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.

Wyspy Marshalla wyemitowały swoją krajową walutę opartą na blockchainie. Wszystko to, aby „w końcu uzyskać niezależność monetarną w sposób odzwierciedlający wartość Wysp Marshalla”. Emisja cyfrowej waluty Sovereign (SOV) została ogłoszona 4 września przez Davida Paula, który pełni funkcję doradcy prezydenta Wysp Marshalla i ministra ds. środowiska. Wyspy Marshalla z własną kryptowalutą Wyspy Marshalla przyjęły stosowną ustawę dot. cyfrowej waluty już w 2018 r.. Mimo tego, że kraj ten jest niezależny od 1979 r., do tej pory używa dolara amerykańskiego jako oficjalnej waluty, służącej do dokonywania wszystkich płatności, podatków i innych opłat. Szacuje się, że stan uzależnienia kraju od amerykańskich dotacji

The post Wyspy Marshalla mają swoją kryptowalutę appeared first on CryptoProfit.pl - Kryptowaluty i Technologia Blockchain.