Moneta memowa DADDY Andrew Tate'a spada o 35% w ciągu 24 godzin pomimo planów ulepszenia użyteczności i konwersji na NFT. Inwestorzy pozostają ostrożni.

BeInCrypto Polska - Memecoin DADDY od Andrew Tate spada o 60%

Rynek kryptowalut stracił prawie 500 milionów dolarów z powodu likwidacji, gdy Bitcoin spadł do 64 569 USD, wpływając na ponad 192 853 traderów.

BeInCrypto Polska - Rynek kryptowalut traci 500 mln USD przez spadek Bitcoina

Wieloryby krążące wokół Bitcoina na tle spadającego wykresu

Bitcoin i kryptowaluty spadają, co na to wieloryby? Okazuje się, że podejmują one zaskakującą decyzję, niewidzianą w sektorze od lat.

Artykuł Bitcoin krwawi, kryptowaluty stoją przed klifem? Wieloryby podejmują decyzję, której rynek nie widział od lat pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Europejska propozycja dotycząca monitorowania zaszyfrowanych czatów spotkała się z ostrą krytyką ze strony Meredith Whittaker (prezes aplikacji Signal), która twierdzi, że to kolejna próba podważenia szyfrowania. Unia Europejska zmienia taktykę ze “skanowania po stronie klienta” na “moderowanie przesyłania”, aby zwalczać wykorzystywanie dzieci w Internecie, Meredith Whittaker podkreśla, że takie działania podważają fundamentalne zasady szyfrowania, co […]

Richard Teng, CEO Binance, wystąpił na kanale Bankless na YouTube, gdzie przedstawił swoje najnowsze prognozy dotyczące rynku kryptowalut, twierdząc, że ... czytaj dalej

Artykuł CEO Binance przewiduje że przyszły rok będzie jeszcze lepszy dla kryptowalut pochodzi z serwisu Giełdy kryptowalut.

Cena Bitcoina spadła do nowych miesięcznych minimów, osiągając poziom bliski 64 000 dolarów, co wywołało mieszane reakcje na rynku kryptowalut. Przeanalizujmy więc przyczyny tego spadku oraz spójrzmy na prognozy na najbliższą przyszłość. Cena Bitcoina spadła do bliskich 64 000 dolarów, co stanowi najniższy poziom od połowy maja br., Korekta ta jest wynikiem kilku czynników, w […]

Kurs PEPE ledwo uniknął spadku poniżej psychologicznego wsparcia na poziomie 0,000010 USD. Oto potencjalny następny ruch.

BeInCrypto Polska - PEPE bliskie utworzenia podwójnego dna. Zbliża się odbicie?

Przegląd wiadomości z rynku kryptowalut i technologii blockchain z 18 czerwca 2024 r. Polskie banki dążą do zabicia gotówki. Euronet ogłasza protest i wprowadza limity wypłat Euronet, czyli dostawca największej ilości bankomatów w Polsce, wprowadził dziś spory limit dot. wypłat gotówki z ich urządzeń w ramach protestu. Jest to kolejny sygnał świadczący o tym, że […]

Jak widać po obecnej cenie Bitcoina, jego prognozy okazały się trafne, przynajmniej w dość krótkim ujęciu czasowym. Biorąc pod uwagę komentarze pod wpisami społeczności skupionej na platformie X, obecny stan rzeczy jest dla większości dość sporym zaskoczeniem. Czy zmysł Zaorskiego do trafnych predykcji wrócił do najwyższego poziomu? Short na Bitcoina okazał się trafną decyzją? Rafał … Continued

BeInCrypto Polska - Rafał Zaorski miał rację co do Bitcoina

Bitcoiny porozrzucane wokół klepsydry.

Powoli dobiega końca przedsprzedaż Sealana. Memecoin w ciągu kilku tygodni zebrał ponad 5 milionów dolarów. Za chwilę debiut na giełdzie.

Artykuł Ta przedsprzedaż kończy się za tydzień: Ostatnia szansa na zakup kryptowaluty po niższej cenie pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Przyczyną tego spadku może być zjawisko zwane “ucieczką do bezpieczeństwa”. Dlaczego inwestorzy wybierają bezpieczne aktywa i jak to wpływa na Bitcoina? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o bieżącej sytuacji na rynku kryptowalut. Ucieczka do bezpieczeństwa i jej wpływ na Bitcoina Ucieczka do bezpieczeństwa to sytuacja, w której inwestorzy masowo przenoszą swoje środki do bezpiecznych … Continued

BeInCrypto Polska - Oto możliwy powód spadku Bitcoina

W naszej poprzedniej analizie Chainlink (LINK) był notowany na poziomie 16 USD, a BeInCrypto prognozował znaczny spadek ceny, który od tego czasu został potwierdzony.

BeInCrypto Polska - Chainlink (LINK) osiąga krytyczny poziom wsparcia. Co dalej?

Temat wycofywania gotówki polaryzuje Polaków od dłuższego czasu. Od lat większość narodu pozyskuje ją za pośrednictwem bankomatów, których liczba na terenie naszego kraju wynosi około 22 tys. Blisko jedna trzecia z tego jest kontrolowana przez firmę Euronet, która odpowiada za 7,5 tys. urządzeń. Z nich jednak dziś będziemy mogli korzystać z pewnymi ograniczeniami. Euronet wprowadził […]

Drake stracił 500 000 dolarów stawiając na wygraną Mavericks w finałach NBA. Zwycięstwo Celtics sprawiło, że miał nadzieję na odrobienie strat dzięki kolejnemu zakładowi na wysokie stawki.

BeInCrypto Polska - Drake traci 500 000 USD w BTC przez zakład na finały NBA

Dwie monety Bitcoin nurkują w ciemnej wodzie.

Bitcoin notuje najgorsze wyniki od tygodni, a w ślad z a nim idzie wiele altcoinów. Co jest przyczyną pogorszenia sytuacji i czy to czas na zakupy?

Artykuł Bitcoin w najgorszej formie od tygodni. To dobry moment na zakup? pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Ekonomiści oraz eksperci związani z nowymi technologiami pozostają zgodni w tym, że sztuczna inteligencja przejmuje sporo pieniędzy, które wcześnie krążyły na rynku kryptowalut. W przypadku branży AI widać aktualnie znacznie większe FOMO niż ma to miejsce w kwestii cyfrowych aktywów. Chociaż prognozy dot. połączenia sektora kryptowalut z technologią AI mówią o ogromnym skoku światowego PKB […]

Wczesna podróż ALLINVAIN po Bitcoinie podkreśla krytyczną potrzebę solidnego bezpieczeństwa w zarządzaniu zasobami kryptowalut.

BeInCrypto Polska - Ten deweloper Bitcoina stracił 25 000 BTC