Na pytania o przyszłość technologii blockchain oraz zapotrzebowanie na specjalistów, odpowiedział Tomasz Gęsior, Blockchain Developer w SDA.
Kozo Yamamoto, szef komisji badawczej ds. systemów finansowych i bankowych potwierdził, że władze Japonii planują emisję cyfrowego jena.
Polski startup iVoting otrzymał z NCBiR dotację na inwestycję, która dotyczy zaprojektowania systemu do głosowania za pomocą blockchaina.
Społeczność kryptowalut pomaga ofiarom koronawirusa. W momencie, gdy piszemy te słowa, kurs BTC przebił poziom 9 000 USD.
18 marca w Warszawie odbędzie się II edycja konferencji I Love Crypto&Blockchain, gdzie dowiesz się jak wykorzystać blockchain w biznesie.
Bitcoin nadal rośnie. W tle dzieje się zaś wiele rzeczy na poziomie fundamentów. O tym właśnie piszemy w naszym nowym podsumowaniu.
Bitcoin nadal rośnie. W tle dzieje się zaś wiele rzeczy na poziomie fundamentów. O tym właśnie piszemy w naszym nowym podsumowaniu.
Produkty IEO to tak naprawdę doskonałe narzędzia marketingowe zarówno dla giełd, jak i firm przeprowadzających zbiórkę.
Cyfrowy marketing w dużej mierze opiera się już na analityce i sztucznej inteligencji, istnieje jednak jeszcze jedna technologia, która wpłynie na niemalże każdą branżę - technologia blockchain.
W wywiadzie dla Cyfrowej Ekonomii, Rafał Kiełbus opowiada o projekcie Omega Best, przed którym już nie raz ostrzegał polski UOKiK.
Już 27-28 marca 2020 w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się kongres inwestycyjny - Kongres Invest Cuffs 2020. 
W wywiadzie dla serwisu, Rafał Kiełbus opowiada o scamie, który ostatnio często przewija się w różnego rodzaju komunikatorach. 
Instytucje coraz bardziej interesują się kryptowalutami. JP Morgan zauważa pozytywne sygnały dot. rynku BTC.
Blockchain Girls to meetupy w formie swobodnych spotkań mające na celu edukację kobiet w zakresie technologii blockchain oraz kryptowalut.
MetaMask wraca do sklepu z aplikacjami na Androida po tygodniowej nieobecności. O tym i innych newsach piszemy w naszym podsumowaniu.
10 stycznia 2020 r. na PGE Narodowym rozpocznie się Forum Finansów i Inwestycji poświęcone oszczędzaniu, inwestowaniu i finansom osobistym.
Jest szansa, że mieszkańcy Jaworza k. Bielsko-Białej zagłosują w lokalnych referendach w 2020 r. za pomocą blockchaina.
Burger King otwiera się na kryptowaluty. W Słowenii firma pozwala już płacić sobie za hamburgery bitcoinami.
W wywiadzie Nicolas Cary mówił o zmianach w technologii, rosnącym zainteresowaniu branżą oraz swoim nowym projekcie - cyfrowym złocie.
Artur Granicki, w wywiadzie dla Cyfrowej Ekonomii, mówił o rozwóju branży blockchain, ICO i ewolucji projektów kryptowalutowych.
Polski UOKiK uderza w Omegę, program poleceń, który jest posądzany przez urząd o bycie piramidą. Podmiot wydał ostrzeżenie konsumenckie.